Obowiazki w pracy po niemiecku

W polskiej ofercie znajdują się jedynie oryginalne oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w porządku pracy, ochrona pracy i ergonomia obsługi są tu na pierwszym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki użyciu wysokiej wartości składników, technicznie ulepszają formę i stały rozwój w terenie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W bliskim ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz także profesjonalne także niezwykle funkcjonalne maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zachowaniu agregatów ssących o mierze od 3 do 300 kW, z organizmem filtracji o wszystkim rozmiarze i całymi rodzajami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i robią je w dalekich zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie składniki są dopasowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych natomiast są optymalnym narzędziem do robienia pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Dania te zużywane są przy zasysaniu większych liczb suchego artykułu z pełnych przestrzeni. Zostały stworzone według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Skupiamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz punktów we wszelkich gałęziach przemysłu. Planujemy i powodujemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.